Номер ангела 444

Додому » Блог » Нумерологія » Номер ангела 444

Ви коли-небудь замислювались, чому квітень вважається місяцем ангелів у нумерології?? Чому це квітень, а не травень, серпень чи листопад? Зводиться це до того, що квітень є четвертим місяцем у календарному році, і він з гордістю просуває числову послідовність 444.

У нумерології послідовність чисел 444 стосується нашого зв’язку з 4 головними Архангелами: Михайлом, Гавриїлом, Уріелем та Рафаелем. Коли бачиш числа 444, це момент божественного зв’язку та пошани з Ангельським царством. Коли ми складемо три четвірки разом, ми отримаємо число 12 і, якщо його зменшити до однієї цифри, воно стає числом 3.

Посланник

В Єгипетська нумерологія, цифра три означає "месенджер" або те, що чекає отримання з вищих сфер. Повідомлення з потрійних четвірок говорить нам, що ангели з нами, що нас люблять, і вони завжди доступні, щоб допомогти нам. Це послання підбадьорення та визнання того, що вони спостерігають за нами і готові допомогти нам, коли ми закликаємо їх. Вони зобов'язані божественним законом не втручатися без нашого прямого дозволу. Отже, ми повинні взяти хвилинку і запросити їхню мудрість у наше серце.

Щоразу, коли я див. 444, Я закриваю очі, кладу руку на серце і шепочу & # 8230; "Дякую"!

У цей час є гарною ідеєю попросити ангелів про керівництво, якщо це необхідно. Потім знайдіть хвилинку і прислухайтесь до своєї інтуїції, щоб відповісти, а потім дотримуйтесь цих вказівок, щоб досягти необхідного прогресу, якого ви так довго чекали. Якщо ви стикаєтесь із труднощами, завжди приємно знати, що Всесвіт має вашу спину і готовий, готовий і доступний.

Давайте подивимось на чотирьох головних ангелів та їх небесні атрибути.

Архангел Михаїл

Архангел Михаїл - захисник, захисник світла і приноситель правди і справедливості. Він покликаний допомогти нам вийти зі страху, сумнівів та розчарувань і допомогти нам, коли ми стикаємось із неспокійними часами. Біля нього є армія солдатів, яка звільняє нас від трюмів усього, що не служить світлу, і він забезпечує нас захистом, керівництвом, зціленням і ясністю. Він може допомогти нам звільнити негатив і принести нам мужність і силу, необхідні для збалансування нашого життя. Він також допомагає нам у достатку та процвітанні.

Архангел Гавриїл

Архангел Гавриїл допомагає нам зрозуміти значення нашої інтуїції та заохочує нас діяти від імені божественного керівництва. Він контролює форми спілкування і надихає письменників, художників, речників та виконавців слідувати своїм творчим мріям і допомагає нам передавати повідомлення, які впливатимуть на інших, щоб повірили у вищі сфери.

Архангел Рафаель

Архангел Рафаель допомагає нам у процесі зцілення, що стосується нашого розуму, тіла, серця та духу, щоб ми могли знайти найвище здоров'я та допомогти іншим знайти спокій. Він керує нашою інтуїцією, щоб ми могли приймати правильні рішення щодо нашої турботи або догляду за своїми близькими. Він трансмутує все, що заважає нам одужати, і пришвидшує процес загоєння. Він також турбується про наше довкілля і закликає нас бути розпорядниками нашої планети. Він покаже нам, як використовувати свої сили впливу, щоб прикрашати природу творчими способами.

Архангел Урієль

Архангел Урієль направляє нас до божественної мудрості, коли нам потрібна допомога у навчанні, вирішенні проблем, прийнятті рішень та випуску руйнівної поведінки або емоцій, які заважають нам шукати істини. Коли ми розгублені, він висвітлює наш розум ясністю та впевненістю. Він попереджає або стримує нас від шкідливих ситуацій і направляє в правильному напрямку. Він часто використовує натхнення у формі творчих ідей чи інноваційного мислення, щоб підштовхнути нас до дії.

Духовне значення

Цифра чотири сама по собі має велике духовне значення в нашому світі. Це визнано кожною культурою і пов’язано з рішучістю, наполегливою працею, відданістю, здоров’ям, священним порядком, рівновагою та процвітанням.

Все, що відбувається у фізичному світі, асоціюється з числом 4. Ми використовуємо чотири напрямки: північ, південь, схід і захід. Чотири пори року: зима, весна, літо і осінь, чотири стихії: вода, вогонь, повітря і земля, 4 клари; ясновидіння, ясновидіння, ясновизнання та ясновидіння. Індійське плем'я Зіа дотримується 4 етапів життя, включаючи дитинство, молодість, зрілість і старість, чотири вітри: світанок, денне світло, сутінки та вечір, а також чотири священні обов'язки, про які згадується в моїй книзі "Єгипетська нумерологія; поява у 5-му вимірі ".

Інтерпретація числових послідовностей - це дуже особиста подорож. Ніколи не існує стандартного чи загального значення, яке стосується кожного. З мого досвіду важливо визнати, що відбувається в моєму житті, саме в той момент, коли я бачу повторення числа. Значення ніколи не стосуватиметься того, про що я не знаю. Важливо також усвідомлювати, що значення повідомлення може змінюватися і змінюватись кожного разу, коли я спостерігаю цю синхронність, і найкраще, що я можу зробити, це усвідомлювати різні тлумачення, що використовуються за цією сприятливою частотою. Чим більше я навчаюся про значення в цифрах, тим краще я готовий зрозуміти, яке значення це має для мого життя. Я також виявив, що іноді повідомлення, яке я отримую, стане зрозумілим в інший час, тому, якщо я не впевнений, будьте терплячі ... чіткість буде слідувати. Особисто для мене просто подобається той факт, що ангели звертають мою увагу, щоб зустріти їх у вищих сферах у той конкретний момент, і я почуваюся улюбленим, підтриманим і божественно скерованим.

Повідомлення 444

Розшифровуючи повідомлення 444, ми можемо спочатку поглянути на згадані раніше посилання, які число чотири приносить нам у нашому фізичному світі. Оскільки число чотири відноситься до чотирьох напрямків, наше повідомлення може стосуватися наступних вказівок. Якщо мова йде про 4 сезони, наше повідомлення може говорити нам про те, що наш успіх настане в інший час. Якщо мова йде про 4 елементи, це може вказувати на наше здоров'я або нагадувати нам про збереження рівноваги в нашому житті, або це може просто означати, що Архангели направляють і захищають нас через будь-який цикл, в який ми вступаємо. Секрет полягає в тому, щоб заспокоїтись у своєму розумі, визначити, яке з цих посилань найбільше резонує у нас на той момент.

Ангели завжди використовують інформацію, яка нам знайома, тому важливо слідувати своїй інтуїції і бути готовим зробити невелике дослідження в напрямку, який для нас на той час є найбільш розумним. Цифрова послідовність 444 стосується отримання повідомлень, тож цього місяця ми зможемо відпрацювати свої інтуїтивні навички та навчитися налаштовуватися та слухати голоси з вищих сфер.

На цьому я закінчую своє повідомлення щодо значення Чисел 444. Сподіваюся, вам усім весело з'єднання з ангелами через силу цифр. Повідомте мене, якщо ви побачивши числа 444 і що вони для вас означають.

Благословенного місяця, Намасте.

Сара Бахмайєр

Я народився і виріс у Санта-Барбарі, штат Каліфорнія. Будучи маленьким та консервативним туристичним містечком, мені було найкомфортніше бути «духовним шафою."Я маю викладацький ступінь, і народження доньки надихнуло мене слідувати моєму захопленню створити і відкрити дошкільний навчальний заклад" Готовий дитячий садок "за вальдорфською філософією.У 2016 році я пройшов інтенсивний курс єгипетської нумерології, який викладав доктор. Шерон Форест. Мене завжди тягнуло до астрології & Нумерологія та ця модальність пов'язує їх як метафізичну та езотеричну науку та філософію.Після курсу я витратив рік на просування духовної настанови і написав книгу «Єгипетська нумерологія; Виникнення у п’ятий вимір ». Я запропонував читання діаграм і розпочав 90-денну онлайн-програму під назвою „Розкрийте & Відкрийте для себе вашу Угоду про душевне життя з єгипетською нумерологією ”.Цього року я видаю свою другу книгу під назвою «Шлях пораненого цілителя; Визволення - це питання ».Моя мета і місія - допомогти людям пробудитися до своїх унікальних дарів і здібностей, спрямувати напрямок своєї «Полярної зірки», яка веде їх на їх шляху до дослідження, розширення та еволюції до їхньої Душевної Цілі Життя у цьому втіленні. Намасте 🙏

Див. Статті від

Веб-сайт Сари Бахмайєр