Про vsorotchci.com.ua

Астрологія рясніє секретами усіх видів. Ваш астрологічний знак відіграє вирішальну роль у вашому майбутньому. Але небо - не єдиний спосіб отримати відповіді, які ви шукаєте. Ось чому ми - Ask Astrology - вирішили розширити теми, з якими ми маємо справу: Таро, Любовна сумісність, Нумерологія, Астрологія, Знаки зодіаку, Гороскоп, Психічні здібності і багато іншого ... Відкрийте все!

У вас є які-небудь питання? Ми маємо відповіді!

Наша мета проста: об’єднайте команду ентузіастів, щоб надати вам відповіді на всі питання, пов’язані з астрологією, які можуть виникати у вас у голові, а також відкрити нові горизонти, запропонувавши вам оригінальний та зрозумілий вміст. Незалежно від того, що ви шукаєте, ви завжди знайдете відповідь.

Присвячена експертизі

Ask Astrology - це не просто команда, що складається з астрологів та експертів. Це спільнота, група талантів та членів, які об’єднуються навколо спільної пристрасті. Завдяки вам, і тільки вам, Ask Astrology зможе рости та задовольняти всі ваші потреби та бажання.

Тут ви можете дізнатись про деяких наших авторів:

 • Джоелл О & # 8217; Тул: Джоел вивчала езотеричні науки, ворожіння, надприродне та альтернативне здоров’я з підліткового віку. Зараз у свої 40 років вона також накопичила 20+ років досвіду як новаторський астролог, екстрасенс і читач таро. Вона також є кваліфікованим майстром рейки, травником та експертом з подвійного полум'я.
 • Тара Хлоя: Тара - письменниця, астролог та випускниця університету UBC. Вона пише про зодіак два десятиліття і працювала з численними платформами, такими як Elite Daily
 • Філіп Янг, доктор філософії: Філіп - духовний радник, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Він здійснює духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя.
 • Кларисса Монахан: Кларісс вивчала філософію та економіку в аспірантурі UCD, перш ніж перейти до астрології та її історії. Вона пропонує звукове, а не зоряне прогнозування, засноване на точності планетних транзитів та їх опозицій. Кларисса пропонує читання з Натальних карт, Синастрії та Таро.
 • Міріам Слозберг: Міріам - канадська мама, блогер, письменник-фрілансер, автор, читачка таро та дипломований астролог.
 • Сара Бахмайєр: Сара народилася і виросла в Санта-Барбарі, штат Каліфорнія. Автор книги «Єгипетська нумерологія; Виникнення у п’ятий вимір ». Її мета та місія - допомогти людям пробудитися до своїх унікальних дарів та здібностей, спрямувати їх у напрямку "Полярної зірки", яка веде їх на шляху до вивчення, розширення та еволюції до їхньої Душевної Цілі Життя.
 • Майкл О’Коннор: Майкл - штатний професійний астролог і тренер з питань життєдіяльності, який обслуговує міжнародну клієнтуру з 25-річним досвідом. Майкл включає ступінь бакалавра мистецтв з університету Конкордія в Монреалі, Канада, а також сертифікації з коучингу життя, трансперсональної гіпнотерапії, нейролінгвістичного програмування, психології порядку народження та 25 років вдосконалених духовних досліджень.
 • Кеті-Еллен Хазелдін: Кеті - професійна читачка Таро, письменниця та блогер у Великобританії. З 2006 року вона професійно читає Таро, а також руни та ігри в карти, і за цю роботу вона була представлена у фільмі Fate & Журнал Fortune.
 • Кім Буря: Пристрасть Кім полягає в тому, щоб донести Істину, Радість, Надію, Любов та Натхнення до всіх ... Завдяки Стародавній мудрості Нумерології та народження Кіммерології вона ділиться мудрістю, записаною у Вашій таблиці народження та імен, і надає цьому більше значення , перетворюючи будь-які завали на справжній і чистий потенціал.
 • Девід є професійним письменником у Trusted Astrology. Маючи понад 20 років досвіду роботи з астрологією, Девід є надійним ресурсом, який допоможе вам з астрологічним аналізом та інтерпретацією.
 • Вікторія Андерсон: Вікторія - автор публікацій, відомий викладач і викладач метафізики, що спеціалізується на астрології. Вона викладає сорок вісім років. Навчався у численних формах; вона фахівець з астрології, таро та фен-шуй. Вона викладала в багатьох країнах Європи та Австралії, і вона є автором розділу про гороскопи журналу Inner Realm протягом майже двадцяти п’яти років.
 • Еластрологія: Елла - астролог, який дуже любить писати та поширювати повідомлення астрології серед інших за допомогою статей та відеовмісту. Протягом багатьох років вона дізналася цінні знання про астрологію і використовувала цю інформацію, допомагаючи іншим на їх шляху.
 • Франк Квятковський: Френк - тренер із життя у Плантації, Флорида. Завдяки таро він допомагає іншим пробудити джерело істини, мудрості та любові всередині себе. Його книга призначена для тих, хто пробуджується, і має назву "Підйом" & Сяйво: Посібник із переживання Вашого пробудження середнього віку.
 • Хізер Марія: Хізер - викладач Рейкі, цілісний оздоровчий практик і тренер, Божественний інтуїтивний Емпат, астролог, шаман, опублікований автор, письменник, фотограф і художник. Вона забезпечує божественне натхнення, підбадьорення, благополуччя, ясність і мудрість.
 • Савітрі Бесс: Савітрі, магістр закордонних справ у галузі волоконних мистецтв та кандидат медичних наук у галузі психології консультування, отримував програми Фулбрайта та Національного фонду грантів мистецтв. Середню частину свого дорослого життя вона жила в ашрамах Америки та Індії. Вона працює професійним астрологом та наставником понад 40 років.
 • Таня Лестер: Таня - спеціаліст з читання листочків чаю та бакалавра, заснована на західному узбережжі Канади на острові Ванкувер. Вона часто подорожує, пропонуючи чайний лист у багатьох куточках світу під час сидіння вдома. Її книга про її пристрасть має назву "Сповіді читача чайного листа".
 • Джуді Онорато: Джуді відома своєю здатністю забезпечити ясність та напрямок у періоди змін, зростання та невизначеності. Щоб відповісти на такі запитання, як наступне? Що відбувається? Яке моє призначення і шлях? Працюючи з астрологією, нумерологією та китайською метафізикою понад 20 років, вона перекладає карти народжень у дорожні карти для більш щасливого, насиченого та успішного життя та бізнесу.
 • Марк Едвард Пайл: Марк - освоєний читач самосвідомості та душі (Карма), з 40-річним навчанням та досвідом магістра з нумерології, астрології та картографічних наук (стандарт) & Таро). Марк вдосконалив своє ремесло, прочитавши, зібравши та проаналізувавши 1000 людей та бізнес / громадські / урядові організації.
 • Мері Вест: Мері - метафізик, письменниця, астролог і фокусник. Вона навчає своїх студентів, як працювати з астральною енергією для підвищення особистої сили, зростання, продуктивності та освітленості.
 • Сара Іп: Сара є професійним екстрасенсом, нумерологом, читачем пальм та блогером 11:11 з Голд-Кост в Австралії. Вона присвятила своє життя надихаючому масовому пробудженню. Вона допомогла тисячам клієнтів знайти свій життєвий шлях у нумерології та здійснити подорож пробудженням 11:11.
 • Діана Макмехон Колліс: Діана - британська письменниця, редактор консультацій, астролог і читачка таро. Вона надає послуги редакції та наставництва у розділі «Розум, Тіло і Дух» оксфордських «Джеріхоських письменників» та пише рубрику «Звіти про новий і повний місяць» для «Гірського астролога» в Каліфорнії.
 • Маргарита Селесте: Маргарита - пристрасна астрологія & Вчитель та консультант таро, що живе у сонячному Кейптауні, ПАР. Її цікавить глибока символіка зірок і планет з тих пір, як вона пам’ятає, і спеціалізується на відносинах та психологічній астрології.

Виставляючи свої приціли далеко вперед, щоб продовжувати рухатися вперед

Ніщо не закладено в камені. Все неодмінно зміниться. Ось чому ми постійно ставимо перед собою завдання, щоб розвивати Ask Astrology, її зміст та різноманітні функції, які ми пропонуємо.

Ваш досвід роботи з Ask Astrology є нашим пріоритетом. Керуючи вами день у день, поруч із вами в повсякденному житті, даючи вам найкращі поради, даючи можливість досліджувати нові горизонти: це наше зобов’язання перед вами!