4 обов’язкові книги, щоб розпочати вивчення астрології

Додому » Блог » Астрологія » 4 обов’язкові книги, щоб почати вивчати астрологію

Ан астрологія діаграма - це двовимірне зображення Сонячної системи, коли ви зробили перший вдих. Точки на діаграмі включають як астрономічні тіла, такі як Сонце, Місяць і Меркурій, а також обчислювані точки, такі як кути (Асцендент, Імун Коелі, Середній Коелі та Нащадок) і Вузли Місяця. Кожен пункт представляє аспект людської особистості. Сонце є основним рушієм, тоді як Сатурн представляє наші моделі і те, як ми приймаємо або реагуємо на правила.

Кількість книг з астрології, що виходять з друку та виходять з друку, вражає і продовжує зростати. На жаль, у загальному потоці інформації багато «статичного шуму», що може зробити пошук найкращих книг з цього питання непростим завданням. Ця стаття запропонує 4 книги, які допоможуть розпочати роботу з бібліотекою астрології та допоможуть розпочати серйозне вивчення цієї теми.

Внутрішнє небо Стівена Фореста (10го Друк, 2010)

Обкладинка книги

Без сумніву, Стівен Форест - одне з найвідоміших імен у професійній астрології.  Він багато років читав професійно, і домовитись про зустріч із ним зараз майже неможливо.  На щастя, він написав багато книг, і його путівник астрології для початківців «Внутрішнє небо» залишається одним із найкращих.

З опису Амазонки:

Цей класичний астрологічний бестселер став ПЕРЕМОЖЧИМ ПРЕМІЇ PAI 1985 (Професійні астрологи, об'єднані) & # 8220; за видатну діяльність у досягненні цілей астрології.& # 8221; Опублікований майже негайно з визнанням критиків, "Внутрішнє небо" улюблене як початківцями, так і досвідченими астрологами. Книга знайомить з усіма астрологічними основами знаками, планетами, будинками, аспектами та об'єднує їх у покрокову стратегію синтезу, яку може навчитися кожен. Один з найпопулярніших текстів для початку вивчення астрології, книга отримала похвалу як від професійних викладачів астрології, так і від таких знаменитостей, як Стінг та Роберт Дауні-молодший.

Читачі вивчать підхід до астрології, який є позитивним і стверджуючим, і який відзначає людське різноманіття, у стилі еволюційної астрології, яким Стівен Форест став відомим у всьому світі. Написане письмо є одночасно доступним і поетичним, воно потрапляє до читача завдяки чітким образам та сюжету, який легко запам’ятовується та можна придбати. На відміну від астрологічних текстів, що мають просто описовий характер, «Внутрішнє небо» веде читача у подорож до астрології свободи та вибору, де ми відкриваємо взаємодію небесного впливу та вільної волі, а також магію, яку ми всі можемо там знайти.

Насправді немає кращого початкового тексту. Він чудовий письменник, який може зробити ускладнену інформацію засвоюваною та зрозумілою.

Наступні дві книги трохи більш технічні та допоможуть вам ще більше зрозуміти глибину та складність астрологія.

Астрологія: Божественна наука Марсії Мур і Марка Дугласа (1978)

Астрологія, Обкладинка книги «Божественна наука»

Хоча набагато старіший текст, він все ще вважається чудовою книгою для початківців. Мур і Дуглас - чудові письменники, які мають глибоку інформацію про багато аспектів астрологічної інформації. Книга має 850 сторінок, що складається з 8 частин і 29 глав, додатка, глосарію, бібліографії та покажчика. Ця книга буквально є науковим томом.

З опису Амазонки:

Ця унікальна книга навчить новоприбулого, просвітить експерта та розширить межі сучасної думки. Він містить всю інформацію, необхідну для того, щоб стати експертом-астрологом включаючи інструкції для кастингу та тлумачення гороскопів. Автори представляють астрологію читабельно, що дозволяє зрозуміти базовий характер, людські стосунки та життєві тенденції. Їхній здоровий глузд підказує, як ви можете ефективно керувати силами своєї долі, оцінюючи характер активів та зобов’язань, з якими ви народилися.

На жаль, він вийшов з друку, тому вам, можливо, доведеться платити за копію, якщо на Amazon, eBay, Alibris чи будь-якому іншому торговому посереднику, коли ви шукаєте, багато проданих. Їх описи пунктів у знаках (Частина 3 - Словник Зодіаку) просто найкращі.

Символи гороскопу Роберта Хенда (1981)

Обкладинка книги символи гороскопу

Ще одна книга, що вийшла з друку, вам потрібно відстежити. Хенд, як і Форест, є титаном серед астрологів і автором декількох книг, усіма якими ви повинні володіти, особливо його книги "Планети в транзиті", якщо ви плануєте просунутися до просунутого рівня навчання. Ця книга, краще за будь-яку іншу, пояснить різницю між тропічною та сидеральною астрологією.

З задньої кришки:

Кожен вік повинен переглядати астрологічну традицію з урахуванням власного досвіду. У символах гороскопу, Роберт Хенд, один з найвидатніших астрологів свого покоління, відтворює астрологію для нашого часу. У цій книзі Хенд заносить читача в глибину серця кожної з планет (та інших точок), кутових співвідношень (аспектів та середин), зодіакальних позицій (знаків) та буденних позицій (кутів та будинків).

Подібно до книги Мура і Дугласа «Гороскопські символи» відображає складність астрології.  Усі ці троє були сучасниками, і жодна сучасна книга насправді не наближається до рівня науковості, який міститься в астрології: Божественна наука та символи гороскопу.

Астрологія та автентичне Я Деметри Джордж (2008)

Обкладинка книги «Астрологія та автентичне Я»

Книга Деметри Джордж переконала мене почати робити діаграми, використовуючи систему Whole Sign, порівнюючи з Placidus, яка є системою, що використовується більшістю астрологів, особливо під час вивчення астрології (включаючи Фореста, Мура і Дугласа та Hand).  Навіть Деметра Георгій розпочався з Плацида.  Ця книга є чудовим посібником про елліністичну астрологію та обов'язковим для читання початківцем або професіоналом.

З опису Амазонки:

«Астрологія і автентичне Я» - новаторська праця Деметри Джордж, одна з найбільш відомих шанованих авторів у своїй галузі. Ця книга пропонує модель для практикуючого астролога для аналізу життєвих цілей клієнта, як зазначено в натальній карті. У ньому розглядаються важливі проблеми, такі як стосунки та покликання, і надає методи для визначення поточних часових рухів.

Вона надає методи стислої та професійної передачі цієї складної інформації в контексті сеансу астрологічного консультування. РС. Джордж дає чудовий вступ до вчень давньої астрології щодо того, як визначити стан планети та її здатність бути ефективною та приносити сприятливі результати. Вона описує, як слідувати цим традиційним настановам, але інтерпретує їх у сучасному контексті, додаючи розуміння більш сучасних підходів.

Її остання книга "Антична астрологія" вийшла в 2019 році і є глибоким і глибоким зануренням у класичну астрологію. Як і Форест і Хенд, вона є плідним письменником і серйозним вченим астрології, а також вправним практиком.

Якщо ви придбаєте та прочитаєте ці чотири книги, ви будете на великому шляху, щоб отримати максимум користі від астрології для себе та інших.

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та дистанційно з усіх країн. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, доктор філософії Веб-сайт