(044) 383-07-22 (097) 906-53-31

У Києві відбулася прес-конференція проекту «Народжені в сорочці»

18 вересня в інформагентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція проекту «Народжений у сорочці», мета якого - збір коштів на закупівлю засобів захисту для українських бійців АТО.

У прес-конференції взяли участь організатори проекту – бізнесмен Роман Крутяк та засновник компанії «Торгдіал» Гліб Лобов, а також громадський діяч Влада Литовченко.

«Ми познайомилися з хлопцями з 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України, і побачивши, в якому стані вони перебувають, вирішили допомагати, - розповів Гліб Лобов. – У них немає елементарного: касок, бронежилетів, хорошого взуття, форми. Ми прийшли до висновку, що хоч особисто не можемо бути добровольцями, але можемо зробити все можливе, щоб ці солдати повернулися до своїх домівок живими і неушкодженими. Поки що ми сконцентрувалися на забезпеченні 500 солдат, але у планах повністю забезпечити весь полк».

Для того, щоб всі солдати були повністю укомплектовані, треба зібрати суму в 4 мільйони гривень. Як пояснюють організатори, довго чекати немає часу, тому задля привернення уваги громадськості вони вирішили залучити до проекту українських зірок.

Селебрітіс віддали свої вишиванки для аукціону, кошти з якого і підуть на закупівлю спорядження для солдат. Своїми сорочками на потреби армії пожертвували громадський діяч Влада Литовченко, співаки Оля Цибульська, Сергій Гладир, Альоша та Артур Боссо, дизайнер Серж Смолін, радіоведуча Анна Свірідова та телеведучий Слава Соломка. Крім того, у проекті взяли участь футболісти Олександр Шовковський і Владислав Ващук, співаки Тарас Тополя та Петро Чорний, олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені та телеведучий Максим Неліпа.

«Колись народженими в сорочці називали людей, яких шабля не брала і куля оминала, - пояснив Роман Крутяк. – Ми міняємо символ захисту на захист реальний, і бажаємо нашим хлопцям повернутися додому живими і неушкодженими. На щастя, до нашого проекту приєдналося багато відомих людей, і жодного з них не доводилося вмовляти, за що ми їм щиро вдячні».

Влада Литовченко віддала свою вишиванку з соняхами. «Я її купила кілька років тому на одній з традиційних ярмарок, - розповідає вона. - Носила сорочку в яскраві моменти життя, з радістю і любов’ю. Вона мене захищала, як будь-яка українська вишиванка захищає свого власника. Хай ця моя невелика допомога тепер вбереже тих, хто нас захищає».

Зараз на сайті www.vsorochci.com.ua вже виставлені на продаж 13 лотів. Кожен бажаючий може зареєструватись і почати торгуватись за сорочку, що сподобалася. В режимі он-лайн відкритий рахунок і кожен, хто придбає лот, зможе в будь-який момент прослідкувати перебіг коштів.

Додаткова інформація: Проект «Народжений в сорочці» - за підтримки «Імпортно-експортної компанії «Торгдіал»» - опікується 9-тим полком оперативного призначення Національної гвардії України на базі полку спеціального призначення внутрішніх військ МВС України. На сьогодні у ньому служать більше тисячі солдат, яким для участі у бойових діях не вистачає найнеобхіднішого: індивідуального спорядження, оптичних дальномірів, приладів нічного бачення, теплові зорів, бронежилетів, касок та якісного взуття.

За час існування проекту солдати вже отримали бронежилети, каски, взуття, одяг, тактичні рукавиці, налокітники, наколінники, балаклави, намети, бензопили, дизельгенератори, біноклі, ліхтарі, а також медикаменти та продукти харчування на суму в 325 884 гривні.

Більше інформації про проект  ви знайдете на сайті: http://vsorochci.com.ua

Відеоролики зірок з вишиванками можна взяти тут: http://vsorochci.com.ua/loty

P/р: 26000002012897

Отримувач: Банк ПАТ "РАДИКАЛ БАНК", с. Петропавлівська Борщагівка, 01601, м.Київ, Шевченківський р-н, вул. Прорізна, б. 8,

тел.: (044) 200-08-58

Код банка (МФО): 319111

Код за ЄДРПОУ: 36757500, ІПН 367575026554, № свід.  200112373

Призначення платежу:

Добровільний внесок для підтримки в/ч 3029. Без ПДВ

Є платником податку на прибуток на загальних підставах