(044) 383-07-22 (097) 906-53-31

Олег Скрипка підтримав проект "Народжені в сорочці" і дав безкоштовний концерт для солдат 9-го полку Нацгвардії

Олег Скрипка разом з гітаристом гурту «Воплі Відоплясова» Євгеном Рогачевським виступили перед хлопцями 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України. Концерт відбувся в рамках благодійного проекту «Народжені в сорочці».

На територію військової частини Олег Скрипка заїхав у вишиванці на триколісному байку у супроводі представників запорізького клубу "Байкер-січ". Сценою для музикантів став кузов військового КАМАЗу. Наживо музиканти виконували пісні з старого та нового репертуару групи, а також разом з солдатами заспівали гімн України.

У такий спосіб громадський діяч та співак Олег Скрипка вирішив підняти бойовий дух захисників вітчизни та допомогти у зборі коштів на обмундирування бійців в рамках благодійного проекту «Народжені в сорочці».

«Саме сьогодні, наші мужні військові, які стоять на передовій та захищають всю Україну, потребують нашої особливої підтримки. Їм необхідно знати, що ми ними пишаємось, ми їх поважаємо, підтримаємо у своїх серцях та щиро віримо у нашу спільну перемогу» – каже Олег Скрипка.

Співак також зголосився поміняти свою вишиванку на бронежилет для хлопців з 9-го полку. Уже наступного тижня цей лот буде виставлений на аукціон – і кожен охочий зможе придбати одну з вишитих сорочок Олега Скрипки на сайті http://vsorochci.com.ua.

«Приємно, що наш проет знайшов відклик у серцях українців. І вже той факт, що такі легенди відчизняної рок-культури, як Олег Скрипка підтримують нашу ініціативу, свідчить про її перспективи. Ми прагнемо захистити тих, хто захищає нашу землю», – говорить один з авторів проекту Гліб Лобов.

Нагадаємо, у Києві стартував проект «Народжені в сорочці» в рамках якого відомі українці виставили на аукціон свої вишиванки з тим щоб обміняти їх на бронежилети для бійців 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України.

P/р: 26000002012897

Отримувач: Банк ПАТ "РАДИКАЛ БАНК", с. Петропавлівська Борщагівка, 01601, м.Київ, Шевченківський р-н, вул. Прорізна, б. 8,

тел.: (044) 200-08-58

Код банка (МФО): 319111

Код за ЄДРПОУ: 36757500, ІПН 367575026554, № свід.  200112373

Призначення платежу:

Добровільний внесок для підтримки в/ч 3029. Без ПДВ

Є платником податку на прибуток на загальних підставах